HAKKIMIZDA

Kırşan Kozmetik, 2009 yılında kozmetik adına yaptığı çalışmalara İstanbul'da devam etmektedir.
Yenilikçi ruhu,satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri,araştırma ve geliştirme çalışmaları,bilgili ve eğitimli teknik kadrosu ile kozmetik sektörünün ve ülkemizin örnek firmalarından biri olmayı amaçlamıştır.
Ürün yelpazemizin her geçen yıl daha da artması ve kaliteden asla ödün vermemek temel prensibimizdir.
Kırşan Kozmetik, olarak ürünlerimiz Sağlık Bakanlığına uygun olup,yüksek teknolojiye sahip tam otomatik makinelerle,hijyenik ortamda,kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullaranarak el değmeden kozmetik üretimi yapmaktayız.
Kırşan Kozmetik

Vizyonumuz

Teknolojiyi takip ederek müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamaktır. Amacımız güvenilir ve tercih edilen bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Kurulduğu ilk günden bu yana yüksek kaliteli,hijyenik ve çevreye duyarlı ürünler sunarak uygun fiyatlarla gelişen teknolojinin müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktır. Hedef alanımız;ülke sınırları içerisinde kalmak değil, tüm dünyaya firmamızı kanıtlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik

Uluslar arası standartlara uygun güvenilir ürünler üretiriz. Böylelikle müşterilerimiz nezdinde olumlu bir imaja sahip oluruz.

Kalite Odaklılık

Kalitenin bir ürün ve hizmetin en temel taşı olduğuna inanırız. Üretim ve hizmet aşamalarında kaliteyi sürekli yükseltme düşüncesiyle çalışırız. Böylelikle müşterilerimizin beklentilerini karşılamış oluruz.

Sürekli Gelişim

Sürekli büyüme ve gelişim için girişimci ruh ve yenilikçi bakış açısı ile hareket ederiz.
Gelişimin değişimle olduğuna inanırız. Değişime dahil olmak değil değişime yön vermek düşüncesiyle çalışırız.

Çevreye Duyarlılık

İnsana ve doğaya karşı duyarlı bir şekilde çalışırız.
Bu duyarlılık sayesinde gerekli tüm önlemleri alırız.
Geçmişinde saklı kalmış, unutulamaz ama anlatılamaz anlar,hiç beklemediğin bir anda karşına çıkıyor.Bazen bir insan yüzünde, bazen bir filmin sahnesinde.Bazen de yepyeni bir kokuda.Unutulmaz anlarına geri dönmek ister misin?Muhteşem bahçelerin en güzel çiçeklerinin kokusunu tenine taşımak ister misin?Tenine uygun özel tasarım kokular seni bekliyor.